TELEFON:0216-335-24-06

Simültane Sözlü Çeviri

Print PDF

Simültane çeviri; Simültane çeviri özel bir eğitim ve deneyim gerektir. Konuşmacıyla eşzamanlı olarak yapılan çeviridir. Tercüman gerekli ekipmanlarla (kulaklık, mikrofon vb.) konuşmacının söylediklerini anında hedef dile çevirerek dinleyiciye ulaştırır.

Zirve Tercüme konusunda uzman tercümanlarla ihtiyaçlarınıza kaliteli hizmet sunmaktadır.Uluslararası konferanslar, toplantılar, seminerler, eğitimler, sempozyumlar, paneller gibi organizasyonlarda

simültane çeviri ihtiyacınızı konusunda uzman tercümanlarca, başarılı ve etkili şekilde çözmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

MAİL İLE TERCÜME

Firmamıza Mail yolu ile Tercüme Hizmeti Talebinden Bulanabilirsiniz. Size vereceğimiz mail adresine tercümesi yapılacak gerekli bilgilerini göndererek tercüme işlemlerinizi mail ile gerçekleştirin. info@zirvetercume.com  mail atmanız yeterlidir.

TERCÜME FİYATLARI

Çeviri fiyatlandırmasında dikkate alınan farklı unsurlar olması nedeniyle, çevirisini talep edeceğiniz dosyanın fiyatlandırması ve çeviri süresinin belirlenmesiyle ilgili olarak lütfen info@zirvetercume.com adresinden bizimle irtibata geçiniz. Yada 0541 335 24 06