TELEFON:0216-335-24-06

Ardıl Sözlü Çeviri

Print PDF

Ardıl çeviri; Simültane çeviride olduğu gibi ekiplanlara (kulaklık, mikrofon vb.) ihtiyaç duyulmadan Çevirmenin, konuşmacının söylediklerini not alarak konuşma bittiğinde karşı tarafa istenilen dilde tercüme etmesidir.

Ardıl çevirinin simültane çeviriye kıyasla kolay olmasına rağmen çevirmenin hem kaynak hem de hedef dile hakim olması gerekir.Şirket kuruluşlarının yabancı ortakları ile olan resmi dairelerdeki işlemleri, mahkeme, tapu, nikâh vb. resmi makamların huzurunda yapılan çeviri ihtiyacınızı konusunda uzman tercümanlarca başarılı ve etkili şekilde çözmek için lütfen bizimle temasa geçiniz.

MAİL İLE TERCÜME

Firmamıza Mail yolu ile Tercüme Hizmeti Talebinden Bulanabilirsiniz. Size vereceğimiz mail adresine tercümesi yapılacak gerekli bilgilerini göndererek tercüme işlemlerinizi mail ile gerçekleştirin. info@zirvetercume.com  mail atmanız yeterlidir.

TERCÜME FİYATLARI

Çeviri fiyatlandırmasında dikkate alınan farklı unsurlar olması nedeniyle, çevirisini talep edeceğiniz dosyanın fiyatlandırması ve çeviri süresinin belirlenmesiyle ilgili olarak lütfen info@zirvetercume.com adresinden bizimle irtibata geçiniz. Yada 0541 335 24 06