TELEFON:0216-335-24-06

Hakkımızda

Print PDF

Zirve Tercüme, 2004 yılından bu yana, merkezi ümraniye’de olmak üzere; teknik, ticari, ekonomik, tıbbi, hukuki, edebi, akademik vs. gibi bir çok alanda sektörde güvenilir, ekonomik, kaliteli, hizmetler sunmaya gayret gösteren köklü bir firmadır. Müşterilerine her zaman en iyiyi, en kısa zamanda ekonomik olarak sunmaya çalışan firmamız, birlikte çalıştığı iş ortaklarına öncelikli saygıyı göstererek yapılan işin verimliliğini artırmaktadır.

Zirve Tercüme, kurumsal firmalara acil tercümelerini zamanında teslim ederek, her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya gayret göstermektedir. Zirve Tercüme’nin müşterileri için zamanın ve mekanın hiç önemi yoktur, ne zaman ve nerede olursa olsun tercümesi (çevirisi) yapılacak olan metin müşteriler tarafından gönderilir ve en kaliteli bir şekilde yıllarca saklanacak nüshalar niteliğinde tercümeleri teslim edilir.

Zirve Tercüme siz değerli müşterilerinin gereksinimlerini çok iyi bilir, yaptığı işin sorumluluğunun bilincindedir, tercümelerin zamanında müşterilerine iletmesi, ve buna ek olarak bir o kadar da kaliteli olmasının hayati önemini çok iyi bilmektedir.

Biz sizi yanıltmayız…

You are here:   HomeHAKKIMIZDA

MAİL İLE TERCÜME

Firmamıza Mail yolu ile Tercüme Hizmeti Talebinden Bulanabilirsiniz. Size vereceğimiz mail adresine tercümesi yapılacak gerekli bilgilerini göndererek tercüme işlemlerinizi mail ile gerçekleştirin. info@zirvetercume.com  mail atmanız yeterlidir.

TERCÜME FİYATLARI

Çeviri fiyatlandırmasında dikkate alınan farklı unsurlar olması nedeniyle, çevirisini talep edeceğiniz dosyanın fiyatlandırması ve çeviri süresinin belirlenmesiyle ilgili olarak lütfen info@zirvetercume.com adresinden bizimle irtibata geçiniz. Yada 0541 335 24 06